Akikre büszkék vagyunk

2018/2019

Kémesi Népdaléneklési versenyen iskolánkat képviselte:
Tóth Anna 3.o.
Balázs Zorka 5.o.
Samu Valentina 6.o.
Hofekker Gréta 8.o.


Pécsváradi Leányvásáron rendezett népdaléneklési versenyen iskolánkat képviselte: Hofekker Gréta.


A Baksai Általános Iskolában 2018. 04. 10.-én megrendezett területi Mesevetélkedő első helyezett csapata

A csapat tagjai:
Németh Fanni, Kuti Eszter, Balázs Szonja, Nagy-Lakatos Fatima
Tartalék csapattag: Kovács Lili
Felkészítő tanár: Dorn Márta

 


Kovács Lili

A 2017/2018-as tanév első büszkesége Kovács Lili 4. osztályos tanuló, aki a T. M. T. Kickboxing Team Egyesület tagjaként lassan két éve jár kick-boxra. A sportág választása mögött az a cél állt, hogy Lili önbizalma egy kicsit növekedjen. Edzések egész évben vannak, hetente három alkalommal, mely sokszor kitartást, fegyelmet, a szabadidő feláldozását, bátorságot követel. Lili a WFC Amatőr Magyar Bajnokságán a 32 kg-os lány súlycsoportban ért el első helyezést, melyhez az egész iskola nagyon gratulál Neki.


Kis-Kálócz Krisztina

Gratulálunk Krisztinának aki a UNICEF Magyarország által kiírt Gyerekhang alkotópályázaton JCDecaux különdíjat nyert!