Akikre büszkék vagyunk

Farsangi vetélkedő:

 1. hely:

Lőrincz Ármin 4.o.

Bogdán Emese 3.o.

Bagó Ramóna 3.o.

Fülöp Dzsenifer 2.o.

Orsós Andrea 2.o.

Harangi Bulcsú 1.o.

Kovács Beatrix 1.o.


Mesevetélkedő  2. hely   Baksa csapata

Németh Fanni 4.o.
Kuti Eszter 4.o.
Buzás Angyalka 3.o.
Simon Barnabás 3.o.


Matematika verseny
1.o.
1. Barta Zsüliett
2. Dobszai Dorina
3. Barta Roland

2.o.         
1. Fülöp Dzsenifer
2. Orsós Andrea
3. Kovács Brenda

3.o.           
1. Dóra Johanna
2. Simon Barnabás
3. Bagó Ramóna

4.o.           
1.Kuti Eszter
2-3. Németh Fanni – Benkő Péter


Népdaléneklési verseny                           2019.03.26

1.-2. osztályosok közül
I. Barta Zsüliett
II. Balogh Brenda
III. Kovács Beatrix

3.-4. osztályosok közül
I. Buzás Angyalka
II. Bogdán Emese
III. Tóth Anna

5.-8. osztályosok közül
I. Samu Valentina
II. Hofekker Gréta
III. Vas Viktória

Különdíj : Kovács  Benjámin 2.o.


Felsős Matematikaverseny                      2019.03.27

5.o.
1. Ring Péter
2. Balázs Szonja
3. Nagy – Lakatos Fatima

6.o.
1. Vörös – Tóth Bence
2. Borbély Viktória
3. Kecze  Andor

7.o.
1. Albrecht Péter
2. Csonka Noémi
3. Liner Martin

8.o.
1. Borbély Martin
2. Balázs Marcell
3. Bencsik Barna

Sikernek tekinthető, hogy a versenyen a felső tagozatból 20 tanuló vett részt.


Alsótagozatos Szépolvasó verseny          2019.04.16

I. Németh Fanni
II. Dóra Johanna
III Kovács Brenda

Szivacskézilabda kupán 3. helyezést ért el az alábbi csapat.

1. Keresztes Bálint
2. Kovács Brenda
3. Kovács Bianka
4. Kovács Benjámin
5. Simon Barnabás
6. Sipos Cintia
7. Dóra Johanna
8. Lévai Zsolt
9. Orsós Andrea
10 Fülöp Dzsenifer
12. Csóka Bálint
13. Bogdán Emese


Műveltségi vetélkedő                                     2019.02.21
I. hely. piros csapat
Borbély Viktória
Borbély Martin
Kósa Dániel
Orsós Ernő

II. hely. zöld csapat
Földesi Ádám
Vörös – Tóth Bence
Tihanyi Evelin
Memovic Emír

III. hely. kék csapat
Samu Valentina
Tóth Adrián
Kis – Kálócz Krisztina
Csonka Noémi

 




 


Diáksikerek

Pellérdi Általános Iskola
a Magyar Kultúra Napja alkalmából
megrendezett versmondó versenyen 2019.01.22
Samu Valentina 6.o. tanuló  képviselte iskolánkat.

Arany János Anyanyelvi verseny
2. fordulóba jutott: Borbély Martin


Karácsonyi rajzverseny eredményei
Alsó:
I. Dóra Johanna 3.o
II. Kovács Bianka 3.o.
III. Ribár Laura 1.o.
IV. Simon Barna 3.o.

Felső:
I. Samu Valentina 6.o.
II. Kis – Kálócz Krisztina 8.o.
III. Tóth – Péter Virág 7.o.
IV. Csonka Noémi 7.o.

5-6 évfolyam
I. Ring Péter
II. Nagy – Lakatos Fatima
III. Kovács Lili

7-8. évfolyam
A legjobb: Balázs Marcell
(Szép Magyar Beszéd verseny)


A tél/karácsonyi ünnepkör témájában indított házi angolversenyünkön :

Balázs Marcell / Fekszi Rebeka I.
Bencsik Barna / Harangi Botond II.
Kecze Andor / Snobl Levente III.
Csonka Noémi / Szigei Fanni IV.
helyezést értek el.


Kémesi Népdaléneklési versenyen iskolánkat képviselte:
Tóth Anna 3.o.
Balázs Zorka 5.o.
Samu Valentina 6.o.
Hofekker Gréta 8.o.


Pécsváradi Leányvásáron rendezett népdaléneklési versenyen iskolánkat képviselte: Hofekker Gréta.


A Baksai Általános Iskolában 2018. 04. 10.-én megrendezett területi Mesevetélkedő első helyezett csapata

A csapat tagjai:
Németh Fanni, Kuti Eszter, Balázs Szonja, Nagy-Lakatos Fatima
Tartalék csapattag: Kovács Lili
Felkészítő tanár: Dorn Márta

 


Kovács Lili

A 2017/2018-as tanév első büszkesége Kovács Lili 4. osztályos tanuló, aki a T. M. T. Kickboxing Team Egyesület tagjaként lassan két éve jár kick-boxra. A sportág választása mögött az a cél állt, hogy Lili önbizalma egy kicsit növekedjen. Edzések egész évben vannak, hetente három alkalommal, mely sokszor kitartást, fegyelmet, a szabadidő feláldozását, bátorságot követel. Lili a WFC Amatőr Magyar Bajnokságán a 32 kg-os lány súlycsoportban ért el első helyezést, melyhez az egész iskola nagyon gratulál Neki.


Kis-Kálócz Krisztina

Gratulálunk Krisztinának aki a UNICEF Magyarország által kiírt Gyerekhang alkotópályázaton JCDecaux különdíjat nyert!