Intézményvezető

  • Dr. Borsayné Parrag Ildikó ének-zene

Tanáraink

  • Arany-Vágai Valéria napközi
  • Gyüre Gabriella tanító, ének-zene
  • Jakab Ágota testnevelés, biológia
  • Kardos Gabriella magyar nyelv és irodalom
  • Keszthelyi Tamás János informatika
  • Kőszeginé Balogh Bernadett természetismeret és biológia, tanulószoba
  • Major Judit tanító, gyógypedagógia
  • Mandity Mária hon- és népismeret, vizuális kultúra
  • May Patrik angol nyelv, etika, könyvtár
  • Nemeskéri-Lacza Éva Marianna matematika, német nyelv
  • Sörösné Szata Erzsébet történelem, kisebbségi népismeret
  • Tábori Mihály  tanító, kisebbségi népismeret, ének-zene, könyvtár
  • Táboriné Bába Livia Mária tanító
  • Tóth György hit- és erkölcstanú
  • Varjú Zoltán László angol nyelv
  • Várkonyiné Kárpáti Angéla tanító

Pedagógus munkát közvetlen segítő munkatársak

  • Állóné Molnár Mariann iskolatitkár
  • Csóti Bence rendszergazda

Technikai munkatársak

  • Csike János karbantartó
  • Bagó Éva takarító
  • Szücs Andrea takarító

1. osztály

Tanító: Major Judit

  1. Csirke Olivér Martin
  2. Csóka Judit
  3. Dévai Dorian
  4. Hegedüs Flóra Viktória
  5. Horváth Dániel Zsombor
  6. Ignácz Tamás
  7. Kisfalvi Lia
  8. Kiss Botond
  9. Kovács Barbara
  10. Müller Máté
  11. Nemeskéri Atilla
  12. Nemeskéri Júlia
  13. Németh Norbert
  14. Orsós Ketrin
  15. Orsós Leila
  16. Prei Eleonóra
  17. Protár Bulcsú
  18. Szalai Zója
  19. Szentes Patrícia

2. osztály

Tanítók: Táboriné Bába Livia Mária, Tábori Mihály

  1. Bogdán Jázmin Ilona
  2. Boros Brendon
  3. Boros Liliána Amanda
  4. Buzás Richard Ferenc
  5. Csepecz-Báthory Johanna
  6. Danóci Leticia Dorottya
  7. Hollósi Gergő
  8. Kakas Laura Julianna
  9. Lévai Mirella
  10. Orsós Ferenc
  11. Őri-Nagy Sára
  12. Plés Benett
  13. Sárközi Virág Arabella
  14. Steflik Jenő Marcell
  15. Szentes Valentina
  16. Vezekényi Hanna

3. osztály

Tanító: Gyüre Gabriella

  1. Borbély Barna Botond
  2. Csepecz-Báthory Léna
  3. Dóra Kevin Rajmund
  4. Farkas Bettina Vivien
  5. Guszter Zsófi
  6. Guzi Léna
  7. Gyenis Emília
  8. Havasi Alexa Lídia
  9. Hegedüs Csenge Nikolett
  10. Kárász Krisztián Junior
  11. Kovács Panna
  12. Lenti Péter
  13. Németh Koppány Áron
  14. Sárközi Ramóna Daniella
  15. Vass Veronika
  16. Wéber Lilla

4. osztály

Tanító: Várkonyiné Kárpáti Angéla

  1. Balogh Barbara
  2. Borors Máté Marcell
  3. Csóka Ákos
  4. Csonka Levente
  5. Földesi Alex
  6. Gódi Hanna Gabriella
  7. Hollósi Marcell
  8. Kovács Boglárka Zsuzsanna
  9. Kovács Krisztián
  10. Kurucz László József
  11. Németh Krisztián Gábor
  12. Regál Nikolett
  13. Tóth Vilmos
  14. Wéber Lili

5. osztály

Osztályfőnök: Kőszeginé Balogh Bernadett

  1. Balogh Brenda
  2. Bánovics Virág
  3. Barta Roland
  4. Barta Zsüliett
  5. Csirke Kiara Dzsenifer
  6. Dobszai Dorina
  7. Farkas Nikolett
  8. Harangi Bulcsú
  9. Hegyi Mirella
  10. Ignácz Kíra
  11. Keresztes Dávid
  12. Kovács Beatrix
  13. Kovács Mónika Daniella
  14. Rédling Emma
  15. Ribár Laura Virág
  16. Sárközi Ivett Szimonetta
  17. Vass Szabina
  18. Zakor Dorka

6. osztály

Osztályfőnök: Nemeskéri-Lacza Éva Marianna

  1. Bogdán Bálint
  2. Csonka Alexandra
  3. Csonka Sándor
  4. Fülöp Dzsenifer
  5. Keresztes Bálint
  6. Kis Boglárka
  7. Kis Ramóna
  8. Kovács Benjamin György
  9. Kovács Brenda
  10. Lévai Zsolt
  11. Orsós Andrea
  12. Páldi-Mechler Jázmin
  13. Paragh Olivér
  14. Vizaknai Kristóf

7. osztály

Osztályfőnök: Mandity Mária

  1. Bagó Ramóna
  2. Bogdán Emese Elizabet
  3. Csertán Farkas Koppány
  4. Csirke Dominik
  5. Csóka Bálint
  6. Dóra Johanna
  7. Hajdu Levente Péter
  8. Havasi Lívia Beatrix
  9. Kovács Áron
  10. Kovács Bianka
  11. Kovács Gábor
  12. Orsós Renáta
  13. Sipos Cintia
  14. Tóth Anna

8. osztály

Osztályfőnök: Jakab Ágota

  1. Ágoston Roland
  2. Benkő Péter Áron
  3. Gyenes Máté
  4. Ignácz Rikárdó
  5. Illés Patrik
  6. Kovács Melissza Amanda
  7. Kuti Eszter
  8. Lőrincz Ármin
  9. Németh Fanni
  10. Orsós Enikő Mária
  11. Snobl Máté
  12. Szilágyi Martin Róbert