Intézményvezető

  • Dr. Borsayné Parrag Ildikó ének-zene, etika

Tanáraink

  • Keszler Éva német nyelv, tanulószoba, földrajz
  • Nemeskéri-Lacza Éva Marianna matematika
  • Kőszeginé Balogh Bernadett természetismeret és biológia, tanulószoba
  • Dorn Márta tanító, játékos sportfoglalkozás
  • Fehérné Kósa Edit tanító, alsós munkaközösség-vezető
  • Major Judit tanító, gyógypedagógia
  • Lovászné Sebestyén Rózsa történelem, ének-zene, etika, tanulószoba
  • Várkonyiné Kárpáti Angéla tanító
  • Sörösné Szata Erzsébet történelem, napközi
  • Keszthelyi Tamás informatika
  • Tóth György hit- és erkölcstan
  • Vass Klára kisebbségi népismeret
  • Jakab Ágota testnevelés, biológia
  • Varjú Zoltán László angol nyelv
  • Géczyné Simon Rózsa Anikó magyar nyelv és irodalom

Pedagógus munkát közvetlen segítő munkatársak

  • Állóné Molnár Mariann iskolatitkár
  • Csóti Bence rendszergazda

Technikai munkatársak

  • Csike János karbantartó
  • Bagó Éva takarító
  • Szücs Andrea takarító

1. osztály 

Osztályfőnök: Dorn Márta

  1. Bogdán Jázmin Ilona
  2. Boros Brendon
  3. Boros Liliána Amanda
  4. Buzás Richard Ferenc
  5. Csepecz-Báthory Johanna
  6. Danóci Leticia Dorottya
  7. Kakas Laura Julianna
  8. Lévai Mirella
  9. Orsós Ferenc
  10. Őri-Nagy Sára
  11. Plés Benett
  12. Sárközi Virág Arabella
  13. Stefnik Jenő Marcell
  14. Szentes Valentina
  15. Vezekényi Hanna
  16. Ignácz Tamás

2. osztály

Osztályfőnök: Fehérné Kósa Edit

  1. Csepecz-Báthory Léna
  2. Dóra Kevin Rajmund
  3. Guszter Zsófi
  4. Guzi Léna
  5. Gyenis Emília
  6. Havasi Alexa Lídia
  7. Kárász Krisztián Junior
  8. Kovács Panna
  9. Lenti Péter
  10. Sárközi Ramóna Daniella
  11. Vass Veronika
  12. Wéber Lilla
  13. Borbély Barna Botond

3. osztály

Osztályfőnök: Várkonyiné Kárpáti Angéla

  1. Balogh Barbara
  2. Boros Erik
  3. Borors Máté Marcell
  4. Csóka Ákos
  5. Csonka Levente
  6. Földesi Alex
  7. Gódi Hanna Gabriella
  8. Kovács Boglárka Zsuzsanna
  9. Kurucz László József
  10. Regál Nikolett
  11. Tóth Vilmos
  12. Wéber Lili

4. osztály

Osztályfőnök: Major Judit

  1. Balogh Brenda
  2. Bánovics Virág
  3. Barta Roland
  4. Barta Zsüliett
  5. Csirke Kiara Dzsenifer
  6. Dobszai Dorina
  7. Harangi Bulcsú
  8. Ignácz Kíra
  9. Keresztes Dávid
  10. Kovács Beatrix
  11. Kovács Mónika Daniella
  12. Nagy-Lakatos Mohamed Zalán
  13. Rédling Emma
  14. Ribár Laura Virág
  15. Sárközi Ivett Szimonetta
  16. Vass Szabina
  17. Zakor Dorka
  18. Hegyi Mirella

5. osztály

Osztályfőnök: Vass Klára

  1. Bogdán  Bálint
  2. Csonka Alexandra
  3. Csonka Sándor
  4. Fülöp Dzsenifer
  5. Keresztes Bálint
  6. Kis Boglárka
  7. Kis Ramóna
  8. Kovács Benjamin György
  9. Kovács Brenda
  10. Lévai Zsolt
  11. Orsós Andrea
  12. Paragh Olivér
  13. Páldi-Mechler Jázmin
  14. Vizaknai Kristóf

6. osztály

Osztályfőnök: Lovászné Sebestyén Rózsa

  1. Bagó Ramóna
  2. Bogdán Emese Elizabet
  3. Csertán Farkas Koppány
  4. Csirke Dominik
  5. Csóka Bálint
  6. Dóra Johanna
  7. Hajdu Levente Péter
  8. Havasi Lívia Beatrix
  9. Kovács Áron
  10. Kovács Bianka
  11. Orsós Renáta
  12. Simon Barnabás
  13. Sipos Cintia
  14. Tóth Anna

7. osztály

Osztályfőnök: Jakab Ágota

  1. Ágoston Roland
  2. Benkő Péter Áron
  3. Gyenes Máté
  4. Ignácz Rikárdó
  5. Illés Patrik
  6. Kovács Melissza Amanda
  7. Kuti Eszter
  8. Lőrincz Ármin
  9. Németh Fanni
  10. Orsós Enikő Mária
  11. Snobl Máté
  12. Szilágyi Martin Róbert

8. osztály

Osztályfőnök: Kőszeginé Balogh Bernadett

  1. Bagó Szófia Hajnalka
  2. Balázs Szonja
  3. Balázs Zorka
  4. Csóka Gábor
  5. Csuzi Mirjam
  6. Földesi Ádám
  7. Gömbös Boglárka
  8. Joszt Martin
  9. Kósa Dániel
  10. Kovács Lili
  11. Nagy-Lakatos Fatima Veronika
  12. Orsós Attila
  13. Páldi-Mechler Kíra
  14. Ring Péter
  15. Tóth Adrián
  16. Bozó Viktória